_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

10 tipů pro sexy zadeček! ;)

16. ledna 2008 v 21:03 | Mikinka
1. Projeďte se na koni
Kvůli pevnému zadečku se nemusíte jen potit a dřít v tělocvičně, taková vyjížďka na koni vám udělá stejnou službu! Posílíte tak nohy, bříško i záda a zároveň za hodinu mírné jízdy spálíte tři sta kalorií! A navíc budete na čerstvém vzduchu!

2. Zkuste kickbox
Jestli ze sebe potřebujete dostat vztek a zároveň chcete zapracovat na svém pozadí, jděte na hodinu kickboxu. Tento sport účinně spaluje tuk, posiluje tělo, a hlavně tvaruje pokleslý zadeček!

3. Dělejte dřepy
Abyste si mohli zacvičit, nepotřebujete přece chodit do posilovny. Ve vašem bytě se určitě najde nějaké to místečko na cvičení! Svalům na vašich zadních partiích prospěje, když budete dělat třeba dřepy. Do rukou si k tomu vezměte láhve naplněné vodou nebo činky a cvičte před zrcadlem, abyste mohli své pohyby kontrolovat.
4. Jezte zeleninu
Zapomeňte na fast foody a vrhněte se na zeleninu. Například takový špenát nebo brokolice obsahují hodně vlákniny a vody, a proto rychle projdou trávicím traktem, takže se v těle nehromadí toxiny způsobující celulitidu!

5. Omezte alkohol
Pozor na pivo! Litry tohoto moku vám způsobí nejen pivní břicho, ale i povislý zadek! Navíc toxiny, které obsahuje, se ukládají v tukových tkáních, což také přispívá ke vzniku celulitidy!

6. Tančete až do rána
Chystáte se vyrazit s přáteli ven? Tak hlavně neseďte celý večer u baru! Hezky se vydejte na taneční parket a protančete noc. Tančením totiž můžete spálit až pět set kalorií za hodinu, a navíc se skvěle pobavíte. Hlavně ale nezahánějte žízeň alkoholickými nápoji. Ty totiž obsahují hodně kalorií!

7. Vysaďte sladké
Pokud se chcete pyšnit sexy zadečkem, zapomeňte na sladké! Sladké nápoje, dortíky a čokoláda jsou totiž zabijáci ladných křivek. Vzdát se těchto pochoutek nebude lehké, ale život si přece můžete osladit i ovocem.

8. Vyrazte na kole
Krásné počasí je konečně tu, tak neseďte doma a hurá na kolo! Jízda na něm vám nejen krásně vytvaruje a zpevní zadeček, ale zároveň touto vydatnou pohybovou aktivitou spálíte nadbytečné kalorie! A navíc si ještě můžete užít prima výlet!

9. Pozor na sůl
I když si nepřisolujete, neznamená to, že nepřekračujete doporučenou denní dávku šesti gramů soli. Sůl je totiž přidávána do mnoha potravin! A protože zadržuje vodu, vede ke vzniku pomerančové kůže.

10. Potápějte se
Až se budete balit na dovolenou, nezapomeňte si s sebou vzít potápěčské brýle, šnorchl a ploutve. Plavání s ploutvemi totiž procvičí vaše svaly mnohem víc než to běžné, a navíc vám to nebude připadat jako extra dřina!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama