_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

Mýty o hubnutí, které slýcháváme pořád dokola..

28. ledna 2008 v 16:25 | Mikinka
Od pěti nejíst
Ano, ale pouze v případě, že chodíte spát se slepicemi. Jestliže obvykle uleháte kolem jedenácté, klidně si dejte lehkou večeři v sedm večer. Jinak byste měla šest hodin prázdný žaludek, což je ta nejlepší cesta, jak v záchvatu hladu vyjíst půl lednice. Normálně stačí nejíst tak dvě tři hodinky před spaním, aby si žaludek mohl odpočinout.

Ovoce a zeleniny můžu sníst, kolik chci
To také není pravda. Je všeobecně známo, že ovoce obsahuje dost cukru, proto i jeho konzumaci byste měla hlídat. Zelenina vám sice dodá potřebné vitaminy a vlákninu, ale při dlouhodobější dietě vám už nebude stačit. Měla byste jíst vyváženou a pestrou stravu, aby tělo nestrádalo.
Tři velká jídla denně stačí
Je to sice individuální, nicméně je dokázáno, že byste měla sníst pět menších porcí jídla denně. Například i proto, aby tělo mělo pořád co spalovat a nevytvářelo si tak zásoby. Když mu totiž nedáte pravidelné porce jídla, začne si tuky ukládat pro horší časy. I v dietě platí, že je potřeba zvyknout si a dodržovat pravidelný jídelní režim.
Hubnu, tak trpím
A proč byste měla? Utrpení je hladovění, ale ne dieta. Ovšem pokud trpíte, že si nemůžete denně dát párek nebo pečenou klobásu, pak ano. Netrapte se hlady a zvolte zdravější formu některých oblíbených pokrmů. Co tak jednou zařadit do svého jídelníčku třeba tofu, cizrnu nebo kuskus?
Když nebudu jíst tuky, zhubnu
Pokud máte na mysli, že nebudete jíst salámy, tlačenky a ovarová kolena, pak možná ano. Ale pokud kupujete jen ty potraviny, na kterých je napsáno 'light' nebo 'bez tuku', pak dobře neděláte. Takové výrobky mohou naopak obsahovat hodně kalorií z cukrů a karbohydrátů. Nesledujte tedy jen množství tuků, ale také celkové množství kalorií.
Zdroj: www.i-want-to-be-thin.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama