_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

Trendy náramky na ruku s diamanty.

18. ledna 2008 v 16:26 | Mikinka |  Doplňky

Zaměříme se na náramky zdobené diamanty. Tyto šperky patří do kategorie náročnější klientely. Ne každý si totiž může takový šperk dovolit. Povězme si tedy nejprve něco o oslnivě zářícím drahokamu, kterým je diamant.

Diamant
V jednoduchosti tohoto drahokamu se snoubí čistota s dokonalostí. Očišťuje naši mysl a chrání nás před negativní energií. Je opředen mnoha pověstmi - stal se kamenem mudrců, představuje božské světlo, zaháněl zlé duchy, zlé lidi a dravou zvěř. Vlastnosti diamantu zapříčinily, že se stal uznávanou komoditou a je velmi výhodné do šperků s diamantem investovat. Takže pánové, pečujete-li o náročnou ženu, pak neváhejte s touto investicí a potěšte ji třeba krásným elegantním náramkem osázeným diamanty.

Náramky pro náročné ženy
Základ šperku tvoří 14ti nebo 18ti karátové zlato, platina, ojediněle i kvalitní leštěná či matná ocel. Do těchto kovů jsou ozdobně zasazeny diamanty. Kolik jich tam bude, to záleží na vkusu a hlavně na obnosu peněz, které chcete do šperku investovat. Osazení může vypadat jako kytičky, srdíčka, může to být celá šňůra diamantů apod. Inspiraci můžete najít i v naší menší fotogalerii, kde najdete náramky jak jednodušší, tak i ty různě složitě propracované.

Náramky představují precizní ruční práci zlatníka, žádné jejich části nejsou odlévané a mnohdy na ně prodejci dávají i doživotní záruku. Proto je vybírejte pouze u kvalifikovaných zlatníků, kteří si už vydobyli důvěru zákazníků.


Jak náramek vybírat

Pro světlejší pleť je vhodnější náramek, který působí tmavším dojmem, tedy raději zlatý. Mohou v něm být zasazeny i jiné kameny, nejen diamant. Na tmavší pokožce vynikne zase náramek z platiny nebo ocelový. Pro mladou ženu se hodí jednodušší tvar náramku. Složitější a okatější budou vypadat lépe na ruce zralejší ženy.Šperk na celý život

Diamantový náramek nenosí ženy běžně na ruce. Hodí se spíš na slavnostní příležitosti a všude tam, kde chcete dát svojí krásu na odiv. Mohou to být plesy, významné večerní akce a společenské události.Navíc tyto náramky nevychází z módy, budou vám sloužit po celý život a jejich hodnota stále roste.
Zdroj: www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama