_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

Červenec 2008


HoDiNkY

31. července 2008 v 21:39 | Mikinka |  Gucci


Udělejte si doma gelové nehty.

31. července 2008 v 21:25 | Mikinka |  Nehty
Vytvořte si skvělé a originální gelové nehty sama doma! S naším návodem to jistě zvládnete i bez pomoci kosmetického salonu!
Pokud jste až doposud pokládala nalepit si sama doma gelové nehty za nemožné, po nastudování našeho návodu změníte názor. Zručnost získáte určitě rychle a na výsledek budete určitě pyšná. Navíc ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze za návštěvu kosmetického salonu. Takže proč se nenaučit opět něco nové?
Návod, jak si nalepit podomácku gelové nehty
1. Očistěte si ruce od různých mastnost a drobných nečistot. Řádně si je umyjte.

2. Jemně odstraňte lesk z přírodních nehtů. Použijte speciální pilníky na nehty. Nejlépe se středně tvrdým zrnem nebo s pískovým povrchem. Nezapomeňte předem setřít z nehtů zbylý lak a mastnotu.

3. Použijte podkladový lak. Naneste první vrstvu, vyčkejte, až úplně zaschne a poté proces opakujte ještě jednou.

4. Použijte další přípravky určené na domácí manikúru. Očistěte okolí nehtů, aby nic nebránilo skvělému vytvoření umělých nehtů bez použití typů.
5. Pomalu nanášejte čirý gel určený pro tvorbu umělých nehtů doma. Pamatujte, že vrstva musí být stejnoměrná.

6. Jak jsem již zmiňovala výše, dbejte na přesnost! Nehet musí vypadat zcela přirozeně, proto zkontrolujte vzhled naneseného gelu ze všech stran. Ještě jednou tedy šířka musí zůstat stejná, aby se zabránilo jakémukoliv výskytu hran a nepřesností.

7. Použijte formu na tvorbu domácí manikúry. Velmi pomalu a opatrně tvořte vlastní gelový nehet bez typu. Můžete použít více barevný gel, jako je tomu u tohoto postupu. Nepovede-li se vám délka nebo vám nehet na jedné straně více vyčnívá, nezoufejte, po dokončení je možné gel zpilovat do požadovaného tvaru!

8. Ujistěte se jemnými krouživými pohyby, že nehet drží tak jak má a že je již zcela zaschlý.
9. Je-li vše pořádku a gelový nehet se skvěle sžil s vaším vlastním a vypadá podobně jako na obrázku, můžeme pokračovat v dokončovacích pracích a ozdobování.

10. Naneste vrstvu lesklého bezbarvého laku. Po zaschnutí opakujte. Uvidíte, že nehet bude vypadat o několik tříd lépe než doposud.

11. Chcete vaše nehty originální? Použijte speciální "C Curve stick". Pomocí něj nakreslete ornamenty, které byste ráda měla na svých nehtech.

12. Vyplňte celý nehet zelenou barvou a nechte zaschnout. Na prášek, který se z "C Curve stick" uvolňuje, se zelená barva uchytí a po smytí zbytku na nehtu zůstane. Zelenou barvu nechte dostatečně zaschnout.
13. Po zaschnutí sundejte formu, nehet můžete zpevnit speciálním nástrojem "Magic Wand".

14. Tradá! Hotovo! Nyní už jen smýt zelenou barvu speciálním "Cure" odlakovačem, nanést vrstvu dokončovacího gelu, bezbarvého lesklého laku a můžete se jíst chlubit vaší povedenou a originální manikúrou!
Já vím, že se me nidko neptal, ale to je hroznej dráp.
K vytvoření skvělých zdobených gelových nehtů můžete použít i řadu jiných pomůcek. Směle se zeptejte ve vaší drugerii nebo nejbližším nehtovém studiu. Poradí vám a vše potřebné si můžete hned zakoupit. S touto výbavičkou pak můžete okouzlovat novými originálními nehty třeba každý týden.
TaŠkA pRo PeJsKy L.V.

28. července 2008 v 0:47 | Mikinka |  Louis Vuitton

Josh Hartnett & Gemma Ward

28. července 2008 v 0:47 | Mikinka |  Gemma Ward
!!! Pls, pokud budeš tenhle text kopírovat tak jenom se zdrojem ... jako zdroj stačí napsat mojí přezdívku Mikinka ♥ a nebo odkaz na můj blog www.pink-mikinka.blog.cz, předém díky. !!!

14.7. - 20.7. 08

27. července 2008 v 1:29 | Mikinka |  Návštěvnost
Týden 14.7. 2008 - 20.7. 2008
Ponděli: 67
Útery: 66
Středa: 80
Čtvrtek: 66
Pátek: 71
Sobota: 61
Neděle: 78

Celkem: 489
Achjo strašně málo když si vzpomenu zhe jsem měla návštěvnost přes 700 tak tohle je proti tomu nits :-!

On Robertson Boulevard in Beverly Hills

27. července 2008 v 1:25 | Mikinka |  Paris Hilton
Paris si zašla spolu se svým pejskem kterého pojmenovala Marilyn Monroe do butiku Diavolina. Tuto fenku má Paris od Ledna 2008 můžete pozorovat ...
Leden 2008
Červenec 2008
Trošku jsem poupravila chyby ... ale jinak jsem to zkopčila z www.jessica-ashlee.blog.cz takže to je zdrojíq.

7.7. 2008 - 13.7. 2008

27. července 2008 v 1:15 | Mikinka |  Návštěvnost
Týden 7.7. 2008 - 13.7. 2008
Ponděli: 79
Utery: 51
Středa: 62
Čtvrtek: 67
Pátek: 41
Sobota: 41
Neděle: 63

Celkem:404

MoDnÍ tReNdY 2008

27. července 2008 v 1:12 | Mikinka |  In & Out

7. desing s Jessicou Simpson

26. července 2008 v 2:05 | Mikinka |  Desingy
Minule Ashley ale tedkom její sestra Jessica. Snažíla jsem aby to bylo i s nádechem léta ... a tak snád se mi to aspon trošičku podařilo. Jinak u modré z minulejška jsem tak trošku zustála xD a sladila jsem o5 s mojí oblíbenou růžovou ♥ a pak ještě s bílou [ale tak to jste poználi sami ptž máte oči LOL]. Možná zhe ještě vylepším ten okraj stránky ale fakt jenom možna. Jinak jsem fcelku s tímhle desingem spokojená a co vám líbi se nebo nn ??? Pište do komentu plsky názory, ale pravdivé. Pp a dobrou noc. Už je pozdě tak jdu taky spát :).


Pařížské kabelky ...

26. července 2008 v 1:38 | Mikinka |  In & Out

Paříž je po staletí uznávanou matkou světové módy. Zde se rodí aktuální trendy, představují nejluxusnější róby i móda ulice příštích sezón. Ani doplňky nezůstávají pozadu. Ty nejkrásnější kabelky vznikají právě v krásce nad Seinou.

Vedle oblečení tvoří nedílnou součást kolekcí známých módních značek doplňky - boty, kabelky, šperky. Ty tvoří velmi významnou část nabídky pro stylu chtivé zákazníky, ale také se prodávají lépe než o mnoho dražší šaty a kostýmky.
Pro letní měsíce přichystaly slavné módní domy krásné kabelky v sytých i jemných odstínech, ovšem vždy vyvedené z těch nejkvalitnějších materiálů a s péčí, jakou si zvučná jména zaslouží. Proč investovat do značkové kabelky? Především vám vydrží mnohem déle než levné napodobeniny. Není výjimkou, že se mnohé kousky dědí z generaci na generaci a jejich hodnota časem stoupá. Pak vás také nepřekvapí posměšky, jakým se dostává právě padělkům. I u luxusních značek si můžete dovolit kabelku podle svého rozpočtu. Pamatujte, že je lépe vlastnit jeden malý originál než deset levných napodobenin.
Kde si pořídíte aktuální modely krásných kabelek? Všechny pocházejí v Paříže, proto se vydejte do pražské Pařížské ulice, kde najdete také butiky věhlasných jmen.

Dior
fotofotofotofoto
fotofotofotofoto