_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

Říjen 2008

Třídění SBéček :-*

26. října 2008 v 21:49 | Mikinka |  Oznamení
Ajojí tkže velké třídění SBéček :-*** ... spočíva v tom že jednoduše kdo chce být semnou nadále SB tak napíše tady pod článek do komentů. A ten kdo nenapíše tak to berů tak že nadále nechce být moje SB tak ho jednodůše smážů. Jinak zapísovát se tady můžete od dneška /26.10. do 1.11.08/ ... Páčko :-) zatím.

Peckovní víííkend ... !!!

18. října 2008 v 22:34 | Mikinka |  My diary
Ajují po dlouhé době o5 něco napííšu (aby se neřeklo :-D ...). Přes týden totalní frmol, tak že články vůbecz nestíham přídavát na blog, co stíhnu tak to je, ledá tak ičko vždycky večer. Tento pátek býl totalně peckovníí byly jsme s kámoškou v cirkuse Alex ... a prostě prdél byla, výbuchy smíchu nekontrolovatelné :-D ... a dneska byla kalba (slavíly se od kámošky nározky) ze začátku upé nudá, ale pák upé srandá :-D dotéd' se este směju, kdo by to by byl řekl že se to pák tak rozjéde. Škoda že se v lesíku ve tmě nehrála schovka :-( mohla být este wícz sránda. A na zítra planuju o5 shopping, ják jinak zhe ?! Páčko měj te se bezvádně, hlavně moje SBéčka =**. Ps: Brzo budé třízení SBéček !


Paris Hilton je sexy, jako nikdy předtím + menší shoot.

18. října 2008 v 12:56 | Mikinka |  Paris Hilton
Paris Hilton si dala dostavení v redakci časopisu Nylon a nafotila na její poměry několik obzvlášť sexy fotek. Mimoto také prozradila něco ze svého soukromí.
O jejích psech:

Moji psi mají také právo žít v pohodlí a luxusu. Proto jsem jim do jejich psího domečku pořídila obrovskou postel, klimatizaci a obrovskou šatnu, kde schovávám jejich oblečky.

O sobě:
Vždycky, když se s někým seznámím, s někým kdo je upřímný, slyším tuhle větu: "Víš po pravdě, nikdy si mi nebyla sympatická." Když mě ale pořádně poznají, tvrdí, že jsem ta nejmilejší holka na světě. A navíc nohama na zemi.

Paris Hilton rozdává rady politikům ...

18. října 2008 v 12:51 | Mikinka |  Paris Hilton
Jsou lidi, kteří mají potřebu být všude a do všeho kecat. Jako třeba Paris Hilton, která v posledním čísle časopisu Harper´s Bazaar, radí kandidátce na americkou prezidentku Sarah Palin, jak celé volby vlastně vyhrát. Podle Paris je to úplně prosté.

"Proč nosit kostým, když si na sebe můžeš vzít jen plavky? Máš sexy tělo, tak si ho nenechávej jen pro sebe," vzkázala Paris kandidátce.


Nicole in LA

5. října 2008 v 19:29 | Mikinka |  Nicole Richie