_____________♥ Víítej, reklamy piš pls !!! TADY !!! ... Díky ♥______
___________PS: Nabírám new SBéčka , chcéš být moje SB napíš TU kisses.

Nehty

Udělejte si doma gelové nehty.

31. července 2008 v 21:25 | Mikinka
Vytvořte si skvělé a originální gelové nehty sama doma! S naším návodem to jistě zvládnete i bez pomoci kosmetického salonu!
Pokud jste až doposud pokládala nalepit si sama doma gelové nehty za nemožné, po nastudování našeho návodu změníte názor. Zručnost získáte určitě rychle a na výsledek budete určitě pyšná. Navíc ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze za návštěvu kosmetického salonu. Takže proč se nenaučit opět něco nové?
Návod, jak si nalepit podomácku gelové nehty
1. Očistěte si ruce od různých mastnost a drobných nečistot. Řádně si je umyjte.

2. Jemně odstraňte lesk z přírodních nehtů. Použijte speciální pilníky na nehty. Nejlépe se středně tvrdým zrnem nebo s pískovým povrchem. Nezapomeňte předem setřít z nehtů zbylý lak a mastnotu.

3. Použijte podkladový lak. Naneste první vrstvu, vyčkejte, až úplně zaschne a poté proces opakujte ještě jednou.

4. Použijte další přípravky určené na domácí manikúru. Očistěte okolí nehtů, aby nic nebránilo skvělému vytvoření umělých nehtů bez použití typů.
5. Pomalu nanášejte čirý gel určený pro tvorbu umělých nehtů doma. Pamatujte, že vrstva musí být stejnoměrná.

6. Jak jsem již zmiňovala výše, dbejte na přesnost! Nehet musí vypadat zcela přirozeně, proto zkontrolujte vzhled naneseného gelu ze všech stran. Ještě jednou tedy šířka musí zůstat stejná, aby se zabránilo jakémukoliv výskytu hran a nepřesností.

7. Použijte formu na tvorbu domácí manikúry. Velmi pomalu a opatrně tvořte vlastní gelový nehet bez typu. Můžete použít více barevný gel, jako je tomu u tohoto postupu. Nepovede-li se vám délka nebo vám nehet na jedné straně více vyčnívá, nezoufejte, po dokončení je možné gel zpilovat do požadovaného tvaru!

8. Ujistěte se jemnými krouživými pohyby, že nehet drží tak jak má a že je již zcela zaschlý.
9. Je-li vše pořádku a gelový nehet se skvěle sžil s vaším vlastním a vypadá podobně jako na obrázku, můžeme pokračovat v dokončovacích pracích a ozdobování.

10. Naneste vrstvu lesklého bezbarvého laku. Po zaschnutí opakujte. Uvidíte, že nehet bude vypadat o několik tříd lépe než doposud.

11. Chcete vaše nehty originální? Použijte speciální "C Curve stick". Pomocí něj nakreslete ornamenty, které byste ráda měla na svých nehtech.

12. Vyplňte celý nehet zelenou barvou a nechte zaschnout. Na prášek, který se z "C Curve stick" uvolňuje, se zelená barva uchytí a po smytí zbytku na nehtu zůstane. Zelenou barvu nechte dostatečně zaschnout.
13. Po zaschnutí sundejte formu, nehet můžete zpevnit speciálním nástrojem "Magic Wand".

14. Tradá! Hotovo! Nyní už jen smýt zelenou barvu speciálním "Cure" odlakovačem, nanést vrstvu dokončovacího gelu, bezbarvého lesklého laku a můžete se jíst chlubit vaší povedenou a originální manikúrou!
Já vím, že se me nidko neptal, ale to je hroznej dráp.
K vytvoření skvělých zdobených gelových nehtů můžete použít i řadu jiných pomůcek. Směle se zeptejte ve vaší drugerii nebo nejbližším nehtovém studiu. Poradí vám a vše potřebné si můžete hned zakoupit. S touto výbavičkou pak můžete okouzlovat novými originálními nehty třeba každý týden.

Zdobení nehtu

20. března 2008 v 21:43 | Mikinka
V dnešní době je již mnoho druhů zdobení nehtů. Jedním asi zatím z nejrozšířenějších je zdobení doma. Která z nás to nezkoušela, co? =) Avšak pokud nejste velmi šikovní je lepší si pořídít buď nehty nalepovací jejichž aplikaci zvládne každá a nebo si je nechat udělat od profesionálky...
Zdobení doma
Pokud jsi dostatečně šikovná lze si pořídit malý štěteček (profesionálky tvrdí že často pracují se štetci na normální malbu které zastřihnou jak potřebují) a začít malovat. Lze si dokoupit i kamínky a vkládat je do laku stejně jako si můžete koupit i obtisky které jen na lak obtisknete.
Umělé nehty
Umělé nehty koupíte prakticky v každé drogérii či kosmetickém salonu. Dá se vybrat z mnoha různých druhů a jejich aplikace je v podstatě snadná. Prostě postupujete podle pokynů na obale =).
Nehty od profesionálky
Pokud vám ani tohle nestačí a chcete se blísknout něčím opravdu krásným doporučuji se vydat do nějakého z mnoha salonů nabízejících pedikérské služby. Můžete si tam nechat udělat gelové nehty a na ty se nechat malovat ale samozřejmě lze malovat i na nehty přírodní =)

Výhody a nevýhody umělých nehtů

20. března 2008 v 21:40 | Mikinka
Většina žen není spokojena s kvalitou svých vlastních nehtů. Hledají zázračné kosmetické přípravky, které by jim pomohly k vysněným krásným nehtům. Ty, co navštěvují manikérky, očekávají, že v rukou odborníka se jejich nehty změní. Kvalita nehtů, jejich tloušťka a pevnost jsou však dány geneticky.

Lakování nehtů na rukou - postup.

22. února 2008 v 23:37 | Mikinka
1.
jako základ aplikuj zpevňovač nehtů. ten vyplní případné rýhy v nehtu a postará se o to, aby ti šel barevný lak později bez problémů odstranit.Obrázek “http://www.pop-layshop.blogger.com.br/chavinha.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
2.
Po úplném zaschnutí zpevňovače nanes tenkou vrstvu laku.
3.
Při lakování začínej vždy uprostřed nehtu, až pak doplň lak i do stran.
4
Po několika minutách celý postup zopakuj. u světlého nebo matného laku je někdy nutná i 3 vrstva laku.Obrázek “http://www.pop-layshop.blogger.com.br/_mini_esmalte.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Typy laků na nehty !!!

22. února 2008 v 23:30 | Mikinka
Laků je na našem trhu opravdu spousta.Tady je pár zajímavých typů.
1.Béžový lak
2.Nápadité laky MF
3.Tónovací laky
4.Laky s perletí
5.Rychleschnoucí lak od Avonu
6.Lak se třpytkami
7.Samolepící lak na nehty-Avon
- žádné šmouhy, bez čekání
- aplikace trvá několik minut, lak vydrží až 14 dní
- odolnější vůči praskání více než tekutý lak
- 10 odstínů

Nalepte si nehty.

14. února 2008 v 23:17 | Mikinka
Pěstěné ruce jsou symbolem ženského půvabu a čistoty, jsou takovou soukromou vizitkou a hrají také důležitou úlohu při vytváření celkového dojmu o nás. Krásné ruce rády zdobíme různými prsteny, náramky a jinými šperky. Nyní máme konečně možnost proměnit v krásný šperk i své nehty.Neztrácejte již nikdy svůj čas čekáním a obavami než zaschne právě nanesený lak na nehtech. Nemusíte se bát poškození nového laku či nevzhledných šmouh, které vznikají jeho nedokonalým rozprostřením po ploše nehtu. Perfektní výsledek a krásného jednolitého lesklého laku dosáhnete s novým a jedinečným Samolepicím lakem na nehty od Avonu.Sada jemných samolepek obsahuje 16 různě širokých proužků v 10 nádherných odstínech. Vyberte si vhodný odstín podle barvy oblečení nebo prostě jen podle momentální nálady.Samolepicí lak na nehty je tvořen třemi vrstvami speciálně navržené polymerové technologie: adhezivni vrstvou, která drží Samolepicí lak na nehtu, vrstvou laku, která obsahuje barvu a zaručuje jeho pevnost a vrchní - transparentní vrstvou, která poskytuje ochranu před vlivy okolí. Polymer (nitrocelulóza) je užívaný i v jiných výrobcích, ale v Samolepicím laku je unikátní jeho přítomnost a koncentrace nejen v lepicí vrstvě, ale i ve vrstvě laku a ve vrchní ochranné vrstvě. Právě toto zaručuje přípravku vysokou odolnost oproti jiným lakům na nehty.Jak na to:1. Odstraňte ochrannou průhlednou fólii

2. Vyberte vhodnou velikost (lepší je o něco širší, nehet je zaoblený)

3. Sloupněte proužek z podkladu směrem od stříbrného konce

4. Umístěte na nehet. Začínejte vždy u nehtové kůžičky a pokračujte k volnému okraji nehtu. Dobře vyhlazujte, příliš hmotu nenapínejte

5. Dobře přitiskněte k nehtu a přebytek délky zahněte přes okraj nehtu

6. Oddělte přebytek pomocí nehtu na palci druhé ruky

Typy na krásné nehty :)

10. února 2008 v 9:32 | Mikinka
CHCETE KRÁSNÉ NEHTY ???
Nejednu ženu trápí lámavost a třepení nehtu .jiná se zase stydí
ukázat drsnou kuži na loktech.tyto vadi souvisí ve vyvoji vnittřních orgánu .
a proto je dobre podpořit jejich činost jednoduchou masáží prstu ruky

Co dělat proti kousání nehtů ???

4. února 2008 v 21:10 | Mikinka

Co dělat proti kousání nehtů ???

Okusování nehtů je velký zlozvyk. Někdo vyřeší nepříjemný rozhovor s nadřízeným cigaretou, přecházením po místnosti, jiný si musí dát "panáka" a člověk slabších nervů a povahy si nad pracovním stolem začne kousat nehty, aniž by si to uvědomil. Pohled na okousané nehty není hezký. Navíc i majitel okousaných nehtů po té, co stres pomine, se mnohdy zalekne, co si nevědomky způsobil.
Myslíte, že opravdu není ve vašich silách si nehty přestat kousat? Chce to pouze silnou vůli. Pokud ji opravdu nemáte, tak si nehty ostříhejte úplně nakrátko, aby vlastně nebylo co okusovat. A potom o nehty začněte pečovat. Ponořte ruce na několik minut do teplé vody, naneste krém na ruce, který jemně vmasírujte do nehtového lůžka. Nezapomeňte dobře promazat také hřbety rukou, na které se často zapomíná a můžete provést i celkovou masáž rukou. Pomocí speciální, nejlépe dřevěné špachtličky, zatlačte nehtovou kůžičku jemně zpátky do lůžka, pokud přečnívá, můžete ji opatrně odstranit pomocí malých nůžtiček či speciálního nástroje, který je určený právě na tuhle kůžičku a najdete jej v každé manikúře. Potom nehty upravte pilníkem, aby byly opravdu co nejkratší. Nehty můžete i vyleštit speciální leštičku. Nedělejte to však příliš často, protože je tím zeslabujete. Manikúru zakončete nanesením vrstvy bezbarvého laku na nehty, který chrání nehty a zabraňuje jejich lámání. Pokud si myslíte, že vám bude líto si okusovat výrazně nalakované nehty, naneste barevný lak. Třeba vínově červená vypadá právě na krátkých nehtech velmi elegantně. Samozřejmě že si můžete nechat nanést na svoje nehty speciální gelovou hmotu "gelové nehty" - to je možné i na okousané nehty.
K dobré stavbě nehtů (a jejich okolí) a jejich růstu je důležitý, kromě příjmu vitamínů A, D, křemíku, vápníku a železa, i příjem bílkovin (živočišných - maso, mléko, vejce, a rostlinných - sója, luštěniny). Pro suché a poškozené nehty je vhodný výživný olejíček na nehty . Po celkové úpravě nehty můžete zpevnit posilujícím lakem.
Pokud nechcete experimentovat s lakováním nehtů a chcete jinou pomůcku, která by Vám okusování nehtů znepříjemnila, zakupte v lékárně prostředek Daumexol N . Obsahuje extrakt z papriky a další látky hořké a ostré chuti, který kousání každému znechutí. Doporučuje se aplikovat několikrát denně, nejlépe před důležitým nebo nepříjemným jednáním, při kterém velmi záleží, aby se vaše slabost neprozradila.

Krásné nehty.

4. února 2008 v 15:40 | Mikinka
Přináším vám návod, jak si nalakovat nehty bez toho, abyste musela pokusy vícekrát opakovat.

1. Připravte si všechny potřebné věci, ať pak zbytečně neběháte. Nejdříve si ruce opláchněte a použijte čistící gel. Manikúra není jen o krásných nehtech, je o dobře opečovávaných nehtech a rukách.

2. Nejlepší na úpravu nehtů je pilník. S tím zvládnete vytvarovat nehet i na pravé ruce.

3. Dejte vašim nehtům tvar. Nejpopulárnější tvar je ovál, ale vyberete si podle toho,co se k vaší ruce nejvíce hodí.

4. Ruce si lehce nakrémujte nebo naneste olejíček na nehtovou kůžičku a nechte chvíli působit.

5. Poté si připravte misku s vlažnou vodou a ruce v ní na pár minut ponechte.
6. Lehce odstraňte kůžičku, nejlépe pomerančovým dřívkem.

7. Aplikujte na ruce zvláčňující krém a lehce promasírujte. Pak ruce otřete kapesníkem. Trochu krému můžete nechat kolem nehtů, když přetáhnete, lak se lehce setře s krémem. Ted v zimě je používání krémů na ruce velice důležité a nezapomínejte nosit rukavice.

8. Teď je čas na barvu. Rozhodně si rozmyslete odstín barvy, promyslete si k jaké příležitosti jsou.

9. Naberte si trochu laku a naneste na střed nehtu a pak pomalu přetřete k okrajům. Počkejte, až lak zaschne, teprve potom lakujte další ruku. Jestli máte problém s nalakováním vaší pravé ruky, upozorňuji, že levačky to mají naopak. Také bude lepší, když si ruku, kterou lakujete o něco opřete, nebude se vám tolik třást.

10. Až bude váš lak dokonale suchý, můžete nanést další vrstvu nebo bezbarvý lak. Ten ochrání barvu a zároveň váš nehet.

11. Pokud jste s lakem přetáhli, jednoduše si vezměte třeba tyčinku, obalte trochou vaty a namočte do odlakovače. Lehce odlakujte.

Věřte, že nalakování pravé ruky zas tolik obtížné není, stačí jen trochu trpělivosti, pevnou ruku a od začátku můžete začít vždy.

Francouzká manikura.

4. února 2008 v 15:36 | Mikinka
Jááá francouzkou manikuru přímo zbožňuju, bud' se mi líbi bíle špičky nehtu a nebo můj tip je místo bílych špiček nehtu růžové to vypadá taky upooo bezvadně ♥ !
K této domácí práci budete potřebovat sadu pro francouzskou manikúru, která obsahuje šablonky adva laky. Vymalování nehtíků do konečné podoby bude chtít hodně píle a cviku, ale nenechte se odradit. První pokusy mohou být sice neuspokojivé, ale časem se vše zlepší. Pokud byste neměla trpělivost s touto jemnou prací, požádejte zručnou kamarádku o pomoc. Případně můžete také zajít do kosmetického salónu.Předtím, než začnete s lakováním, ošetřete a připravte své nehtíky na celou proceduru. Jedině tak bude vaše francouzská manikúra bezchybná a vydrží dlouho. Ruce a nehty omyjte od nečistot, opilujte nehty do požadovaného tvaru, pomocí pomerančového dřívka zatlačte kůžičky na nehtech. Pokud jsou vaše nehty připravené k nanášení laků, můžete začít. Nejprve naneste zpevňující lak. Ten vám nehet posílí, vyhladí strukturu a v neposlední řadě jej ochrání před zabarvením při použití dalších laků.Po důkladném zaschnutí prvního nátěru zpevňujícím lakem přilepte na nehty šablonky, které byly přibalené v sadě. Jak daleko je upevníte od konce nehtů záleží jen na vás a na tom, jak dlouhé vaše nehty jsou. Pokud je jejich délka minimální, přilepujte jen pár milimetrů od okraje konce nehtu, ovšem pokud se pyšníte delšími nehtíky, můžete si dovolit větší plošku pro bílý lak. Bílý lak nalakujte na vzniklé půl měsíčky.
Ve chvíli, kdy budou vaše "půlměsíčky" stoprocentně zaschlé, opatrně odstraňte šablony. Pak můžete pokračovat v nanášení dalšího laku. Vybrat si můžete při zakoupení sady ze dvou odstínů, jemně růžový či tmavší smetanový. Po nalakování a zaschnutí barevného laku vše ještě umocněte nanesením vrstvy ochranného laku. Tato poslední vrstva zbytečná není, dodá vašim nehtům lesk a prodlouží životnost francouzské manikúry. Dokonané dílo můžete ještě ozdobit před nanesením ochranného laku různými nehtovými aplikacemi a ozvláštnit tak celkový vzhled skvělých nehtů. Na toto si však netroufejte, když se teprve učíte "zacházet" s laky a šablonkami na francouzskou manikúru. Neúspěšné pokusy při přilepování aplikací by vám mohly vzít chuť do veškerého zkrášlování. Pokud vám připadají "klasické" barvy této úpravy nudné, zkuste jiné barevné kombinace.

Trendy barvy laků na nehty pro rok 2008 !!!

28. ledna 2008 v 16:02 | Mikinka

Pokud budeme nehty lakovat, musíme se řídit několika pravidly:

  1. Vyleštíme - povrch nehtů vyhladíme leštičkou, tím je i účinně promasírujeme
  2. Odmastíme - před nanesením laku odstraníme mastnotu. Tyčinku s vatou namočíme do odlakovače a nehty jí otřeme. Pak je opláchneme a dobře osušíme
  3. Zpevníme - na nehty naneseme zpevňovač nehtů. Vyztuží a nevysušuje
  4. Vybarvíme je - jemnými tahy štětečku natíráme lak na nehty. Stačí dvě vrstvy, ale každá musí dobře zaschnout
  5. Vyztužíme - vrstva vrchního laku dodá nehtům potřebnou pevnost a lesk
Nehty lakujeme v pořadí ukazováček, prostředníček, prsteníček, malíček. Končíme palcem.


Ne všechny ženy se mohou chlubit vlastními krásnými nehty. V takovém případě máme dvě možnosti:

  1. Koupit si umělé nehty v drogérii a pomocí přiloženého lepidla a návodu nalepit. Jejich trvanlivost nebývá dlouhá, maximálně týden
  2. Navštívit kosmetický salón a nechat si aplikovat umělé nehty od školené odbornice. Aplikace je složitější a navíc se doplňují a překrývají speciálním gelem, který se vytvaruje pod ultrafialovým zářičem

Obojí nehty, ať přirozené či umělé, natíráme lakem na nehty, případně na ně lepíme různé ozdoby z kamínků, perliček, proužků…


A jaké jsou moderní barvy laků pro letošní rok?

Pořád je trendy francouzská manikúra, protože v přirozenosti je krása. K moderní, zaměstnané ženě patří elegance, a tu nehty nalakované ve francouzském stylu mají. Jak na to?Po požití podkladového laku na celou plochu nehtu aplikujeme pouze na bílý okraj nehtu opravdu bílý lak. Buď si koupíme nalepovací šablonky, podle kterých špičku nehtu pohodlně zbělíme, nebo použijeme konturovací lak s tenkým štětečkem. Potom použijeme vrchní lak, který zabrání olupování bílého svršku. Místo bílého konturovacího laku je možno použít i suchou bílou tužku pod nehet. Musíme však bělení tužkou každý den opravit, protože se stírá.Podkladový lak volíme ve světlejších barvách - světle růžová, lososová, béžová.Novinkou je lak na nehty s duhovým efektem, který mění odstín podle toho, jak na něj dopadá světlo. Tento efekt poskytuje unikátní perleť ve složení laku. Vyrábí se ve více barevných odstínech, nové odstíny jsou lila a světle šedá.Pro extravagantní ženy jsou pořád trendy smyslně červené saténové nehty s vysokým leskem, který nehty prozáří. Tuto barvu mohou však ženy, které se nebojí volit ji na večerní návštěvu divadla, koncertu nebo jen pro posezení ve dvou. Tuto a jiné výrazné barvy na nehtech muži milují.Jen pro odvážné tu jsou nehty v barvě zelené, modré, temně fialové a černé. Skutečným hitem jsou nehty polepené různě barevnými ozdobami. Tyto výstřelky však rády ponecháme mladším ročníkům, pro které je to určitě IN.I když nám paní Móda velí, pokud si nejsme jisté, zda volit ten či onen trendy odstín, zvolme raději klasiku, ta nic nezkazí. Na dovolenou k moři nebo na večer si pak můžeme dovolit něco extra. Fantazii se však meze nekladou ani v módě, tak vzhůru na nákup nebo do nehtového studia!
Zdroj: www.moda.cz :)

Úprava nehtu ...

5. ledna 2008 v 22:28 | Mikinka
Úprava nehtů
"Když používáte velmi tmavé odstíny je lepší použít jako podklad základní barvu. Tak zabráníte vzniku skvrn anebo zažloutnutí nehtů."
"Skvělá technika, jak lakovat nehty a opticky je prodloužit, je nanést lak jen do středu nehtu. Po krajích nechejte přirozený nenalakovaný nehet. Získáte tak užší a delší vzhled nehtů."
"Další optický trik je tzv. "půlměsíčkový efekt". Znamená to, že lak na nehty nenanesete na bledý půlměsíčkový oblouk při nehtovém lůžku. Zbytek nehtu potom důkladně a rovnoměrně přelakujete."
"Tmavé a syté barvy vypadají dobře na krátkých nehtech. Doporučuji použít víc neutrálních a světlých odstínů. Nehty můžete zdůraznit i perleťovými anebo třpytivými laky."
"Jemné barvy jako například odstín Lipfinity Picadescence jsou vhodné ke každodennímu nošení. Vypadají profesionálně, decentně a půvabně. Navíc případné olupování anebo škrábance jsou méně viditelné než na tmavých sytých barvách."
"Lak na nehty nechejte uschnout tak dlouho, jak jen to je možné. Nejméně půlhodiny se vyvarujte jakéhokoliv pohybu s rukama. Relaxujte!"

Ják pečovat o nehty ...

5. ledna 2008 v 22:22 | Mikinka
"Když odstraňujete z nehtů Váš starý lak, namočte vatový tampón do odlakovače tak, aby pořádně nasál. Potom s ním jemně setřete zbytky barvy z nehtů, dokud se důkladně neodstraní. Začněte s tou rukou, kterou píšete."
"Vyberte si také pilník na nehty, který má tři nebo čtyři odlišné plochy (např.drsná část, jemnější a vyrovnávající část nebo leštící část)."
"Když si pilujete nehty méně drsnou částí, nikdy nepostupujte směrem dopředu a dozadu. Nehet by se poškrábal, poškodil a mohl by se štěpit. Hranu nehty pilujte vždy jen jedním směrem než nehet zkrátíte do požadované délky."
"Nejideálnější tvar nehtu, kterého dosáhneme dokonalým pilováním, je čtvercový tvar nehtu s jemně zaoblenými hranami. Nepilujte si nehty do zužujícího se tvaru; to je jen oslabí. Když se Vám nehet zalomí z boční strany, můžete pilovat i z boku a zužovat na jejich přirozený tvar."
"Když máte nerovný povrch nehtu, jemně ho leštěte leštící částí pilníku. Pilujte vždy jen jedním směrem. Jen tak jemně odstraníte z nehtu nerovný povrch, posilníte nehtové lůžko a vytvoříte perfektní hladký povrch. Takto upravený nehet je připravený na lakování."
"Nejlepší čas na odstranění jemné pokožky okolo nehtů je po koupeli nebo po umývání nádobí bez rukavic. Jemně kůžičku zatlačte a oddělte od nehtu pomocí pomerančového dřívka (manikérové paličky)."
"Nezapomeňte použít i dobrý krém na ruce (hand cream) nebo speciální krém na jemnou kůžičku okolo nehtů (cuticle cream); nejlepší výsledky dosáhnete přes noc, když Vaše ruce odpočívají. Pokožka okolo nehtů bude jemnější a dostatečně vyživená ? jen měkká pokožka je zdravá pokožka."
 
 

Reklama